צור עמנו קשר 
  • השדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

פנייתך נקלטה ותטופל בהקדם.

תודה שפנית אלינו.

ajax loader

סדרת קיצובי השף

 

כחלק ממגמת הבריאות ישנה עליה בביקוש לעופות, שכן הם נחשבים למוצר מזין יותר בשל אחוזי השומן והקלוריות הנמוכים שלהם לצד רמת החלבון הגבוהה שבהם.  בכדי לתת מענה לביקוש הגדול ומתוך הרצון להעניק פתרון מקצועי וחסכוני, יצרנו את סדרת "קיצובי השף".

 

כבעלי ניסיון רב בתחום, אנו ב"תנובה שף" מודעים היטב לאתגרים היומיומיים שלכם, בין אם מדובר במסעדה, קייטרינג או בניהול מטבח של בית מלון.

אחד האתגרים המרכזיים הוא הרצון לייעל את פעילות המטבח באמצעות קיצור זמנים, הורדת כמות הפחת וכל זאת תוך העלאת אחוזי ההצלחה של המנה, וכל זאת ללא הוספה של כוח אדם מקצועי.

 

מהי סדרת "קיצובי השף"?

סדרת "קיצובי השף" נותנת פתרון  משמעותי עבור השוק המקצועי ומאפשרת חיסכון בזמן ובעלויות. הסדרה פותחה על ידי שפים ובעלי מקצוע אשר מלווים אותה באופן שוטף. זה המקום להדגיש כי מדובר בקיצוב ידני בלבד ולצורך כך הקמנו מחלקות ייעודיות במשחטות "תנובה" לטובת ייצור המוצרים.

הסדרה כוללת מגוון מוצרי פטם מקוצבים המשמשים להכנת מגוון רחב של מנות. ניתן  למצוא בסדרה מוצרים כמו עוף פלטה(עוף שלם, פתוח מהגב וללא עצמות, המתאים למוט שווארמה או לחילופין כמנה משפחתית יצירתית במסעדה) או קוביות פרגית (המתאימות לסלט, מילוי או הקפצה).

 

יתרונות סדרת "קיצובי השף"

קיצוב משובח ואחיד - צורת הקיצוב שנבחרה מאפשרת עבודה מקסימלית עם המוצרים, משקל קבוע לכל מוצר וכן מראה אסתטי ומוקפד. הקיצובים עוברים בקרת איכות על ידי גורמי המשחטה ועל ידי צוות השפים המקצועי של "תנובה שף".

פחת מנימלי - בזכות הקיצוב האיכותי, המוצרים המשווקים מכילים פחת מינימלי, וזאת בהפרשים משמעותיים לעומת מוצר שאינו מקוצב. בצורה כזו, ניתן לחסוך זמן עבודה יקר שמתבזבז על ניקוי וחיתוך הפטמים.

ניהול עלות מנה באופן יעיל ומדויק - מאחר ואין "הפתעות" וכל המוצרים המשווקים בסדרה מגיעים תמיד באותו משקל ועם כמות פחת השואפת לאפס, ניתן לשלוט במדויק בעלותה של כל מנה ולהתכונן לכל אירוע בצורה היעילה ביותר.

ההיצע הרחב של המוצרים בסדרה מאפשר לכם מידה רבה של יצירתיות במטבח, ללא חשש מעלויות גבוהות. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לליווי נוסף בנושא, וכן לקבלת מענה על שאלות נוספות.

 

צור קשר >>

לקטלוג >>

 

סדרת קיצובי השף - מקסום פוטנציאל המטבח